• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Виставка осінніх поробок "Осінь барвиста в червонім намисті"

Виставка осінніх поробок "Осінь барвиста в червонім намисті"

2020-10-30

Фото поробок

Осінь фарби готувала,

У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!

Прекрасні поетичні слова присвятили осені письменники, поети, художники та композитори. І кожен намагався у своїх творах відтворити свій осінній настрій та красу цієї чарівної та неповторної пори року.

В нашому садочку з приходом осені триває своя робота: кожного дня діти милуються осінньою природою, спостерігаючи за квітковими алеями. На заняттях вчать вірші, розглядають щедрі осінні пейзажі, складаючи розповіді, співають пісень. А як весело ходити по листочках, що шурхотять під ногами на прогулянках.

Зараз в садочку триває виставка осінніх поробок «Осіннь барвиста в червонім намисті», в якій приймають участь батьки та діти усіх груп. Чудові поробки представлені цієї осінньої пори. Це осінні дерева, різнобарвні букети, неповторні казкові тваринки. А які чудові хатинки – це просто диво! Вони заховались між осінніми деревцями та кущиками. Справжня осіння казка! Дітки залюбки роздивляються поробки, адже кожна має свій осінній неповторний, сюжет. А природній матеріал, з якого зроблені поробки напрочуд різноманітний – каштани, жолуді, горіхи, гілочки калини, насіння дерев та кущів, овочі та фрукти з городу. І чого тут тільки немає… Справжні осінні дари!

/Files/images/5.jpg/Files/images/6.jpgОсінні поробкиОсінні поробкиФото поробокФото поробокФото поробокФото поробокФото поробокФото поробок

Кiлькiсть переглядiв: 17